Dział Sprzedaży Samochodów Nowych - Bydgoszcz

Kierownik Działu Sprzedaży
Krzysztof Jaroszewski

tel: +48 52 33 95 110
e-mail: krzysztof.jaroszewski@bmw-dynamicmotors.pl 

 

Starszy Doradca ds.Sprzedaży Samochodów
Artur Sierant

tel: +48 52 33 95 122
kom.: 519 535 238
e-mail: artur.sierant@bmw-dynamicmotors.pl

 

Starszy Doradca ds.Sprzedaży Samochodów
Karol Krzysztofiak

tel: +48 52 33 95 123
kom.: 697 052 302
e-mail: karol.krzysztofiak@bmw-dynamicmotors.pl

 

Starszy Doradca ds.Sprzedaży Samochodów
Wojciech Lorenc

tel: +48 52 33 95 122
kom.: 695 927 107
e-mail: wojciech.lorenc@bmw-dynamicmotors.pl

Doradca ds.Sprzedaży Samochodów
Mateusz von Beusser

tel: +48 52 33 95 110
kom.: 519 535 255 
e-mail: mateusz.beusser@bmw-dynamicmotors.pl


Doradca ds.Sprzedaży Samochodów
Sebastian Kwiatkowski

tel: +48 52 33 95 110
kom.: 539 938 802
e-mail: sebastian.kwiatkowski@bmw-dynamicmotors.pl


Doradca ds.Obsługi Klientów Kluczowych

Rafał Wiśniewski

tel.: +48 52 33 95 110
kom.: 519 535 249
e-mail: rafal.wisniewski@bmw-dynamicmotors.pl

 

Doradca ds.Obsługi Klientów Kluczowych
Andrzej Winter

tel.: +48 52 33 95 110
kom.: 539 938 819
e-mail: andrzej.winter@bmw-dynamicmotors.pl

 

Administrator Sprzedaży
Grażyna Kwarczewska

Mobile: 519 535 173

tel.: +48 52 33 95 110
e-mail: administracja@bmw-dynamicmotors.pl

 

Administrator Sprzedaży
Jagoda Bolewicka

Mobile: 519 535 173

tel.: +48 52 33 95 110
e-mail: administracja@bmw-dynamicmotors.pl

 

-----------------------------------------------------------------------
UBEZPIECZENIA, USŁUGI FINANSOWE I OBSŁUGA KLIENTA

-----------------------------------------------------------------------


Ubezpieczenia, Obsługa Klienta
Beata Landowska

tel.: +48 52 33 95 110
e-mail: recepcja@bmw-dynamicmotors.pl


Ubezpieczenia, Obsługa Klienta
Magdalena Krzysztofiak

tel: +48 52 33 95 110
e-mail: recepcja@bmw-dynamicmotors.pl


Ubezpieczenia, Obsługa Klienta
Daria Biesiadecka

tel.: +48 52 33 95 110
e-mail: recepcja@bmw-dynamicmotors.pl

 

-----------------------------------------------------------------------
MARKETING

-----------------------------------------------------------------------


Marketing
Iwona Stefanina

Mobile: 519 535 170
e-mail: marketing@bmw-dynamicmotors.pl